אודות

תוכן עניינים

לקות שמיעה הינה אחת הבעיות השכיחות ביותר בשנים האחרונות, כאשר על פי נתונים עדכניים, 10% מהציבור בישראל סובל מבעיות שמיעה המשבשות את תפקודו התקין. לקות השמיעה שכיחה בעיקר בקרב מבוגרים, שכן אחד מכל שישה מבוגרים בגילאי 40 ומעלה הינו כבד שמיעה.

לקויי השמיעה, בכל גיל, סובלים מפגיעה בכל תחומי החיים, ביניהם קושי במציאת עבודה, קושי במוסדות הלימוד, במציאת בני זוג, בניהול שיחה פשוטה ועוד. לטובת קשיים אלו נחלצים מכשירי השמיעה.

המטרה שלנו היא לסייע לכם במציאת מכשיר שמיעה, אשר יותאם ללקות השמיעה ממנה אתם סובלים ויאפשר לכם יכולת שמיעה איכותית וטובה יותר.

כמו כן, תוכלו לקבל אינפורמציה רבה אודות מכוני שמיעה, בדיקות שמיעה לילדים ולקשישים וכן תוכלו ליהנות מזכויות רבות המטיבות עם לקויי השמיעה.

מכשיר שמיעה צריך להיות מותאם באופן אישי לצורכי המשתמש, לכן אנו מציעים לכם בדיקת שמיעה ופגישת יעוץ חינם. כך נוכל להתאים לכם את המכשיר האופטימלי לפתרון לקות השמיעה שלכם, תוך התחשבות בצורכי נוחות ואסתטיקה.

אצלנו קל להתאים מכשיר שמיעה – תוכלו להתנסות במכשירים ולעבור בדיקה על ידי אודיולוג מוסמך. לאחר מכן, תוכלו לרכוש את המכשיר לתקופת ניסיון של חודש שבמהלכה תוכלו לבדוק האם המכשיר באמת עונה על צורכיכם.

לבדיקה ויעוץ חינם, קבעו תור עוד היום. שירות הלקוחות נגיש לכבדי שמיעה – ניתן לקבל שירות גם בתקשורת כתובה!

צרו איתנו קשר
ד"ר סימה יום-טוב
ד"ר סימה יום-טוב

מייסדת המרכז למכשירי שמיעה בישראל, עם ניסיון עשיר מאד רפואת השמיעה ושיפור אורח חיים של כבדי שמיעה. מרצה בכנסים בתחום, מנהלת השתלמויות ופורומים מקצועיים במטרה להעשיר ולשפר את התחום.

התקשרו עכשיו!
לייעוץ ופתרונות שמיעה